Kontakty

Kontakty

Provozovna:
Dendera a.s.
Němčice 93
679 51 Němčice u Boskovic
N: 49,451658 E: 16,720171

Sídlo společnosti:
Kanice 104
664 01 Bílovice nad Svitavou
IČO: 26922371
DIČ: CZ26922371

+420 545 227 769 dendera@dendera.cz www.dendera.cz

Chcete zkontaktovat konkrétní oddělení?

Ing. Petr Zatloukal

výkonný ředitel

mobil: +420 603 474 561
email: petr@dendera.cz
telefon: +420 513 035 930

Lenka Zatloukalová

vedoucí ekonomického úseku

mobil: +420 731 487 594
email: lenka@dendera.cz
telefon: +420 545 227 755

Markéta Machová

asistentka výkonného ředitele

mobil: +420 774 477 934
email: machova@dendera.cz
telefon: +420 513 035 950

Radomír Podolský

obchodní zástupce

mobil: +420 737 144 972
email: podolsky@dendera.cz

Ing. Žaneta Beníšková

cenové nabídky

mobil: +420 774 477 933
email: beniskova@dendera.cz
telefon: +420 513 035 951

Josef Keberle

cenové nabídky

mobil: +420 737 151 097
email: keberle@dendera.cz
telefon: +420 513 035 952

Ing. Augustin Nechuta

cenové nabídky

mobil: +420 731 419 248
email: nechuta@dendera.cz
telefon: +420 513 035 935

Miroslav Ošlejšek

vedoucí přípravy výroby

mobil: +420 739 634 107
email: oslejsekm@dendera.cz
telefon: +420 513 035 937

Hynek Slaný

vedoucí výrobního úseku

mobil: +420 739 634 108
email: slany@dendera.cz
telefon: +420 513 035 931

Karel Musil

zástupce vedoucího výrobního úseku

mobil: +420 774 477 939
email: musil@dendera.cz
telefon: +420 513 035 933