Regálové systémy, které přežijí všechno.

MAGNUS, TEXO a GRADUS. Seznamte se:

Magnus

Unikátní regálový systém na skladování zbytkových i celých tabulí plechu

Regálový systém MAGNUS využívá patentovaný systém zakládání jednotlivých tabulí plechu a je v Evropě unikátní. Cena je naprosto vyvážena kvalitou a bezkonkurenční, mimořádně dlouhou životností v řádu desítek let. Řešení je použitelné pro skladování jakéhokoliv materiálu dodávaného v tabulích (sklo, dřevo, překližky, plasty apod.)

Chci více informací

Texo

Modulární regálový systém na skladování zboží na paletách a balíků plechů

Modulární paletový regál TEXO slouží pro skladování palet od rozměru 1200x800 mm až do rozměru 3900x1200 mm a je tvořen čtyřmi základními moduly, které je možné spolu libovolně kombinovat, a vytvářet tak požadovanou konfiguraci regálových řad. Modulární paletový regál TEXO byl dále konstrukčně upraven pro skladování balíků plechů formátů 2000x1000 mm až 4000x2000 mm a s nosností 3000 kg na jednu skladovací buňku. Cena je naprosto vyvážena robustností, kvalitou a bezkonkurenční, mimořádně dlouhou životností v řádu desítek let Barevné provedení regálů je možné podle požadavků zákazníků na základě vzorníku RAL.

Chci více informací

Gradus

Regálový systém pro skladování profilů různých délek

Regálový systém GRADUS je řada velice kompaktních regálů pro skladování profilů délek 6000 mm nebo 3000 mm a jejich zbytků. Regály GRADUS se vyznačují tím, že snesou vysoké zatížení, a dále bezkonkurenčně dlouhou životností v řádu desítek let. Hledáte-li dlouhodobé a téměř nezničitelné řešení, i zde jste na správné adrese.

Chci více informací
Sledujte nás na sociálních sítích